On solutions of the difference equation x_{n+1}=(((-1)?x_{n-4})/(1+(-1)?x_{n}x_{n-1}x_{n-2}x_{n-3}x_{n-4}))

Yükleniyor...
Küçük Resim

Tarih

2007

Dergi Başlığı

Dergi ISSN

Cilt Başlığı

Yayıncı

Selcuk University Research Center of Applied Mathematics

Erişim Hakkı

info:eu-repo/semantics/openAccess

Özet

[Abstract not Available]

Açıklama

http://sjam.selcuk.edu.tr/sjam/article/view/183

Anahtar Kelimeler

Difference equations, Fark denklemleri, Solutions, Çözümler

Kaynak

Selcuk Journal of Applied Mathematics

WoS Q Değeri

Scopus Q Değeri

Cilt

8

Sayı

Künye

Karataş, R. (2007). On solutions of the difference equation x_{n+1}=(((-1)?x_{n-4})/(1+(-1)?x_{n}x_{n-1}x_{n-2}x_{n-3}x_{n-4})). Selcuk Journal of Applied Mathematics, 8 (1), 51-56.