Existence and uniquness theorems for a certain class of non linear singular integral equations
Yükleniyor...
Dosyalar
Tarih
2009
Yazarlar
Dergi Başlığı
Dergi ISSN
Cilt Başlığı
Yayıncı
Selcuk University Research Center of Applied Mathematics
Erişim Hakkı
info:eu-repo/semantics/openAccess
Özet
[Abstract not Available]
Açıklama
Anahtar Kelimeler
Daralma haritalama, Contraction mapping, Sabit nokta teoremi, Fixed point theorem, Tutucu sürekliliği, Holder continuity, Tekil integral denklemleri, Singular integral equations
Kaynak
Selcuk Journal of Applied Mathematics
WoS Q Değeri
Scopus Q Değeri
Cilt
10
Sayı
Künye
Musayev, B., Düz, M. (2009). Existence and uniquness theorems for a certain class of non linear singular integral equations. Selcuk Journal of Applied Mathematics, 10 (1), 3-18.